Korkmaz Vinç Sistemleri

Hakkımızda

2014 yılında kurulan Korkmaz Vinç Sistemleri, fenni muayene ve belgelendirme hizmetlerinin yanı sıra; Periyodik Bakım, Tamir ve Bakım, Teknik Destek, Test- Muayene, ve Satış alanlarında hizmet vermektedir. 2016 yılı sonunda araç ve ekip sayısını %300 artırma başarısı gösteren Korkmaz Vinç, özel ölçü ve tasarım gerektiren vinç kurulumları, portal vinç, gezer köprü vinç, pergel vinç, monoray vinç, sabit vinç, asansör vinç imalatı ve kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

Eğitimci kadrosu ve güçlü ekibiyle kısa sürede ses getiren ve önemli projelerde yer alan bir firma olarak dikkatleri üzerine çeken Korkmaz Vinç & Muayene, sektörün en güçlü vinç firmasının İstanbul bayiiliğini de üstlenmektedir. Referansları arasında; Eti Maden, Vestel, Şişe Cam, Özka Lastik, Metro Tünel Firmaları, Alarko, Gulermak, Zorgun İnşaat, IC Holding, Kalyon İnşaat gibi Türkiye’nin marka değeri yüksek firmaları yer almaktadır.

MİSYONUMUZ: KALİTE

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek açısından güven ve kalite kriterlerini benimsiyoruz.
Verdiğimiz hizmetlerin belirlenen özelliklere uygunluğu, hatasız olması, performans derecesinin yüksekliği ve sürekliliği bize
her zaman kalitenin kazandığını göstermiştir.

VİZYONUMUZ: İNOVASYON

Ürettiğimiz hizmetleri inovasyon sürecinde değerlendirmek, çalışanların katılımıyla yaratıcı çözümler ortaya koymak,
her zaman ortak bir fikir oluşturmak ve uygulamak. Tüm bunların sonucu olarak ekonomik, sosyal ve artı değer kazanç
sağlamak.