Whatsapp Bilgi Vinç Kiralama Ve Satış - Korkmaz Vinç Sistemleri - Korkmaz Vinç Sistemleri

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası vinçlerimiz her zaman hizmetinizdedir. Vinçlerimiz farklı tonajlarda olup, ihtiyaç halinde günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilmektedir. Toplam Kalite İlkelerimiz kapsamında araçlarımızın sorunsuz olmasını sağlıyor, bu sayede işleminiz devam ederken herhangi bir aksama olmamasını sağlıyoruz. Öte yandan, donanımda herhangi bir sorun olmayacağının garantisini verebiliriz. İhtiyaçlarınızın boyutu ve niteliği ne olursa olsun, hizmet yelpazemiz dahilinde uygun bir çözüm sağlayabiliriz. Firmamızın makine parkında bulunan araçlar, Avrupa’da en yüksek standartlarda üretilmiş ileri teknoloji araçlardır. İstanbul’un tüm bölgeleri için 7/24 vinç kiralama ve vinç satış hizmeti veriyoruz.

Vinç nasıl kiralanır? Prosedür nasıl işler?

Vinç kiralamada güvenilir firmalar önemlidir. Vinç, çok ağır ve elle taşınması neredeyse imkansız olan malzemeleri, açık veya kapalı bir alanda bir yerden başka bir yere yatay veya dikey olarak taşıyabilen bir makinedir. Vinçler, farklı iş kollarına hizmet etmek için sürekli olarak geliştirilmekte ve kamyonlarda kullanılan vinçler ve sahada kullanılan elektrikli vinçler gibi birbirinden farklı gruplara ayrılmaktadır. Ancak unutulmaması gereken konulardan biri de işin doğru tanımı ile hangi vincin hangi işte çalışabileceğinin belirlenmesidir. Ayrıca vinç kiralamadan önce çalışma alanına hizmet veren güvenilir bir kiralama firması araştırmalı ve herhangi bir iş kazası yaşamamak için kiralanan vincin iyi durumda olduğundan emin olunmalıdır.

Vinç kiralamasepetli vinç kiralama ve vinç satın alma hizmetlerinden faydalanmak artık çok kolay ve hesaplı. Sizlere Avrupa standartlarına uygun hizmet verebilmek için araçları rutin bir bakım, onarım ve onarım sürecinden geçirerek hizmetinize sunuyoruz. Çeşitli vinç modelleri kataloğumuza göz atın. Kesinlikle sizin için doğru araca sahibiz. Fiyat aralığınızdaki Avrupa standartlarında bir aracı hızlı ve güvenli bir şekilde bulmak için fiyat listemize göz atın. Sizde ihtiyaçlarınızı karşılamak, kaliteli hizmet almak, en uygun fiyata mobil vinç ve sepetli vinç kiralamak veya satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Korkmaz Vinç kurulduğu günden itibaren kiralık vinç ve vinç satış konusunda iş güvenliği anlayışından ödün vermeden birçok mühim ve gurur verici projeye imza atarak kanıtlamıştır.

Şirketimiz, vinç kiralama İstanbul sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve son gelişmelere göre proje tamamlama sürelerini ve maliyetlerini azaltarak verimliliği ve kaliteyi artırmaktadır. Kamu ve özel sektörde yaptığımız kaliteli işlerin verdiği güven nedeniyle birçok takdir belgesine de layık görülen firmamız sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Şirketimiz, bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerin öncesinde veya zamanında ticari başarı sağlayarak, çalışmalarında kalite ve prestiji ön planda tutan bir anlayışla yoluna devam etmektedir. Profesyonellik anlayışıyla çalıştığımız için sizlerle daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.

KİRALIK VİNÇ VE VİNÇ SATIN ALMA HİZMETİ

Kiralık vinç alanında teknolojinin gelişmesiyle birlikte vatandaşların sorunlarına çözüm arayan birçok firma da kendilerini vinç konusunda geliştiriyor. Korkmaz Vinç kiralama hizmetleri kaliteli çalışmaları ile bilinir ve vinç ihtiyacı olan her alanda faydalıdır. İnsanların ihtiyaç ve gereksinimlerine göre sürekli gelişen vinç modelleri, kiralama hizmetlerinin daha başarılı ve kaliteli olmasını da sağlamaktadır. Ağır vasıta kaldırma, araç kurtarma, ağaç taşıma, kargo taşımacılığı gibi hizmetlerin yanı sıra yüksek binaların elektrik mühendisliğini yapar, belirli etkinlikler için sahne hazırlığına yardımcı olur, iskele veya tünel yapımında yardımcı olur, havadan fotoğraf ve video çekimi hizmetlerine yardımcı olur, camlama için yüksek katlı binaların temizlenmesi, boyanması, boyanması ağaç budama işlemi için vinçler kiralanabilir.

Sorunsuz ve %100 müşteri odaklı hizmet anlayışımızla kiralık vinç ve vinç satın alma ihtiyacı olan müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. 1 tondan 1200 tona kadar kaldırma kapasiteleri ile İstanbul genelinde vinç kiralama ve vinç satışı hizmeti vermekteyiz. Bir vinç kiralamak istiyor, aynı zamanda kiralama anlaşması yapmanın en kolay ve en ucuz yolunu mu istiyorsunuz? Doğru yerdesin. Sizlere etkin çözümler sunmaktayız ve vinç kiralama ve vinç satış hizmetimiz ile sizlerin güvenini kazanarak alanında hızla ilerlemeye ve gelişmeye devam ettik. Vinç kiralama ve vinç satış hizmetimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyoruz.

VİNÇ KİRALAMA VE SATIŞ FİYATLARI

Vinç kiralama hizmetlerinde fiyatlandırma ve satış, vinç tipi ve kullanım alanına göre düzenlenmektedir. Özellikle kiralamada bir vincin kullanım süresi, ne tür bir vincin kullanılacağı ve operatör desteğinin bulunup bulunmadığı, fiyatların düşmesini ve yükselmesini etkileyen ana faktörlerdir. Müşteriler vinç kiralamadan önce kiralama yapacakları firmayı mutlaka araştırmalıdır. Firmanın sunduğu hizmetleri ve fiyatları diğer firmalarla kıyaslamalı ve kendisine en uygun bütçeyi oluşturmalıdır. Tabii ki ucuz bir firma ile hemen anlaşma yapmak doğru bir adım değil. Çünkü bazı firmalar fiyatları ucuz tutmakta, kalitesiz ekipman kullanmakta ve süreçte hasara yol açmaktadır. Bu nedenle vinç kiralama fiyatları bir öncelik olmamalıdır. Müşteriler vinç kiralama hizmeti almadan önce firmanın başarısına ve güvenliğine dikkat etmelidir. Vinç kiralama fiyatları kesinlikle bu faktörlerden sonra ikinci planda yer almalıdır. Korkmaz Vinç, müşterilerine büyük kolaylık ve kaliteli hizmeti uygun maliyet dengesiyle sunan vinç kiralama alanında lider firmalardan biridir. Ucuz kaliteli vinç hizmeti denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Korkmaz Vinç, güvenliğe verdiği önem ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışması nedeniyle sektörde sıklıkla tercih edilmektedir.

Vinç kiralama işinin geçmişinin sanayileşme tarihi ile hemen hemen aynı olduğu söylenebilir. Modern makine kullanımının artması, ağır sanayi faaliyetleri ve büyük ölçekli inşaat ile birlikte kiralık vinç hizmeti önemli sektörlerden biri haline gelmiştir. Bir vinç, bir veya daha fazla proje için çok pahalı bir ekipman parçasıdır. Belirli bir iş için kullanıldığı için vinçle ilgili işlemler bittiğinde araç kullanılamaz hale gelecek ve ciddi bir yatırım atıl kalacaktır. Bu tür masraflara katlanmak ekonomik değildir. Bu nedenle bu tür ihtiyaçlar için vinç kiralama hizmeti almak doğru bir tercih olacaktır. Bir vinç bir ekipman olduğu için, sadece araç satın almayı değil, aynı zamanda ikisini de bulmak kolay olmayan operatör ve teknisyenlerin istihdamını gerektirir.

Firmamız sepet vinçler başta olmak üzere geniş bir yelpazede kiralık vinç hizmetleri sunarak her ihtiyacı en doğru maliyetle karşılamaktadır. İhtiyaçlarınızın boyutu ve niteliği ne olursa olsun, hizmet yelpazemiz dahilinde uygun bir çözüm sağlayabiliriz. Makine parkurumuz, türünün en gelişmiş araçlarına sahip olup, her ihtiyaca en uygun çözümleri üretebilecek niteliktedir. Ayrıca insanlarımız sahada çalışıyor ve çok yetkin insanlar. Kiralık vinç hizmeti alarak personel dahil tüm ihtiyaçlarınızı giderecek ve en ekonomik çözümü bulacaksınız. Modern zamanlarda, maliyet çok önemlidir. Elbette maliyeti etkileyen birçok faktörün olduğu bir gerçektir.

Maliyeti etkileyen en önemli faktör elbette zamanlamadır. İşin zamanında bitirilmemesinden kaynaklanan maliyet artışı zorunlu olmayıp dış etkenlerden de kaynaklanabilir. Firmamız zamanla artabilecek maliyetlere karşı sizi temin eder. Bizden alacağınız hizmet, rezervasyon prosedüründe belirlenen tarih ve saatte başlayacak ve zamanında tamamlanacaktır. Bu nedenle yarım kalan işlerden veya süreçteki olası kesintilerden kaynaklanan fiziksel hasarlar kesinlikle önlenir.

Kiralık vinç işinde zaman kaybına neden olabilecek 3 faktör vardır. Birincisi makine ve teçhizat kaynaklı gecikmelerdir. İkincisi idari hatalardan kaynaklanan gecikmeler, üçüncüsü ise teknik personel hatalarından kaynaklanan gecikmelerdir. Korkmaz Vinç bu unsurların her birini en ince ayrıntısına kadar özenle planlar ve toplam kalite ilkesine göre süreci takip eder. Vinç kiralama hizmetiniz için firmamızı tercih ederek kaliteli, güvenilir ve hızlı vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir vinç kiralama hizmeti sunuyoruz. Sizde vinç kiralamak ve vinç satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.