Vinç Kiralama Hizmeti

Vinçler insan kuvvetinin yetersiz kaldığı zaman işlerinizi rahatça yapma olanağı tanır. Korkmaz Vinç Sistemleri olarak Vinç Kiralama Hizmeti kapsamında kurumsal ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Şirketimiz bakım ve muayene hizmetlerinin yanı sıra vinç kiralama hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Tam anlamıyla profesyonel bir şekilde verdiğimiz bu hizmet ile sektörün en iyi kiralama firmalarından biri olarak farkımızı meydana koyuyoruz. Araçlarımız ile yükleme, boşaltma ve benzer prosedürleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bizden kiraladığınız vinçler ile şantiyelerinizde daha güvenli hizmet verebilirsiniz. Korkmaz Vinç tamamen kurumsal bir hizmet sunmaktadır.

Firmaların en çok kiraladığı vinçler arasında sepetli vinçler yer alır.

Sepetli Vinç Nedir?

Sepetli vinç, tekerlekli araçların desteği ile sepet şeklindeki vinç ile belirli aralık ve yüksekliklerde taşıma ve kaldırma işlemini sağlayan ve mekanik bir sistem ile çalışan makinedir. Genellikle sepetli vinç bom uzunlukları 25 ile 75 metre arasında değişiklik göstermektedir. Sepetlerde ulaşılacak bom mesafeleri, sepetli vinçlerin kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Sepetli vinçler belirli bir mekanizma ile çalıştığından dolayı gerekli yükseklik ayarlaması yapılarak, vincin istenilen alanda hizmet vermesi sağlanmaktadır. Birçok alanda kullanılan sepetli vinçler, özellikle taşıma, nakliye faaliyetlerinde ve çok katlı merkezlerde yapılacak tadilatlar için kullanılmaktadır. Sepetli vinçler, şehir içi bölgelerde çok rahatlıkla kullanılabilen makinelerdir. Birçok inşaat firmasının kullandığı vinçler hem ebat hem de kullanım alanı olarak şehir içi kullanımına müsait değildir. Sepetli vinçler, tekerlekli bir araca bağlı olduğundan dolayı şehir içlerinde ve tüm semtlerde rahatça kullanılmaktadır. Taşıma, nakliye ve kaldırma gibi faaliyetlerde kullanılmak üzere de tüm semtlere sepetli vinç kiralama hizmeti firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Sepetli Vinç Kullanım Alanları Nelerdir?

Sepetli vinç ile pek çok yüksek alana ulaşılabilir. O yüzden yüksek katlı binaların dış cephe çalışmaları ve tadilatları başta olmak üzere çatı tamiri, oluk temizleme gibi hizmetlerde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sepetli vinçler ile çevre düzenleme işlemleri de sağlanmaktadır. Özellikle, ağaç budama faaliyeti için kullanılan sepetli vinçler taşımacılık alanında da kendini göstermektedir. Konteyner taşımacılığı, sanayi bölgelerinde yük indirme ve kaldırma işlemi gibi işlerde sepetli vinçlerin taşıma özelliğinden faydalanılmaktadır. Hareketli vinçler yardımıyla gerçekleştirilen taşımalarda genel olarak kaldırılan bir yük belli bir noktadan farklı bir noktaya transfer edilmektedir. Sepetli vinçler, hareket aksamı gelişmiş mekanik sistem ile faaliyet gösterir.

Vinç Kiralama Nasıl Yapılır?

Firmamız vinç kiralama prosedürleri için tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Öncelikli olarak iş için size en uygun vinç türünü belirleriz. Bunun için işiniz hakkında sizden detaylı bilgiler almamız gerekecektir. Fizibilite çalışmasından daha sonra size yardımcı olmak için bir ekip arkadaşımız atanacaktır. Vinci nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, şirketimiz size görevli bir makine operatörü desteği sunmaktadır. Operatör, işyerinde çalışanların güvenliğini korumaya yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte işi denetleyen bir de müfettişimiz bulunmaktadır. Böylece iş kazalarını en aza indirerek sağlığınızı da koruyoruz. Hem can hem de mal güvenliğiniz sağlanmış oluyor. Yapılan araştırmalarda bize şunu göstermiştir ki vinç kullanımının artması ile çalışanlarda meydana gelen sakatlık veya yaralanma gibi olaylarda belirgin ölçüde azalma yaşamıştır. Bundan dolayı vinç kullanmak hem çevre hem insan sağlığı için gayet uygundur.

Sorunsuz bir vinç kiralama süreci istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.